Špatná zpráva pro Hrabovou?

autor: | 10. 12. 2023 | lži Jana Dvořáka

Pan Dvořák je lhář, neúspěšný člověk, jak ve svém profesním, tak osobním životě. Za svými neúspěchy hledá vždy viníka, kterého zařadí na seznam svých nepřátel na život a na smrt. Tak se tam dostal jeho přízračný padouch „IRO“, kterého viní i z toho, že se mu pod jeho vedením rozpadla místní ČSSD, potom co „IRO“ přešel na kandidátku nezávislých kandidátů. To byl vstup „IRO“ na černou listinu nepřátel pana Dvořáka. Dnes svou neschopnost v této záležitosti maskuje tím, že místní organizace zanikla reorganizací na úrovní města, ale pravdou je, že schopný předseda místní organizace by organizaci zachovat svedl. Od té doby je přízračný „IRO“ v rétorice pana Dvořáka univerzální padouch, který stojí za vším zlým, co se děje, popřípadě, pokud je na scéně padouch jiný, postává v představách pana Dvořáka „IRO“ v pozadí a hlavního padoucha ovládá.

Proč se dnešní příspěvek jmenuje „Špatná zpráva pro Hrabovou?“. Pan Dvořák zveřejnil na facebooku příspěvek shodného názvu, bez otazníku na konci, kde zpochybňuje odchod tajemníka úřadu Sochy a snaží se vyvolat dojem, že má spolehlivé zákulisní informace z úřadu. Nezná nic, jako obvykle vaří z vody a jen fabuluje. Původně totiž chtěl tajemník Socha odejít již po minulých volbách, ale na mé naléhání zůstal ještě rok a půl. Letos dosáhl věku 67 let, tedy věku, kdy si již člověk zaslouží odpočinek, obzvláště, pokud poměrně agresivně do úřadu vstupuje elektronizace, vyžadující jisté moderní dovednosti.

Co je ale absolutní nehoráznost, to je to, že si bere na paškál nastupující tajemnici. Na uvolněné místo bylo vyhlášeno výběrové řízení, kde se tato pracovnice našeho úřadu přihlásila a uspěla v nesnadné konkurenci 15 dalších uchazečů. Výběrové řízení bylo pod osobní taktovkou vedoucí personálního odboru Magistrátu, aby byla zajištěna nestrannost. Všechny členy hodnotící komise přesvědčila a ve výběrovém řízení férově zvítězila. Kdysi mi odcházející tajemník řekl, že si ji vychovává jako svého nástupce. Nedivím se mu. Je to velice pečlivá úřednice, cílevědomá, s citem pro detail a prací pro úřad žije. Lidé, kteří s ní přišli do styku, mi určitě dají za pravdu. Stejně jako lidé, co znají pana Dvořáka. Je to nenávistný člověk, který se rád soudí a sahá k trestním oznámením. Soudí se jak s naším úřadem, tak svým bývalým zaměstnavatelem a jen bůh ví, s kým ještě. Jeho poslední „majstrštyk“ je trestní oznámení na naši komisi pro děti a mládež, pravděpodobně proto, že se jimi organizované „Halloweenské dobrodružství“ povedlo, a to pan Dvořák velmi těžce nese, když se tady v obci v dnešní době něco podaří. Tak alespoň organizátorkám trochu znepříjemnit život, když už celé to jeho oznámení je postaveno na vodě.

Pan Dvořák je zlý a nenávistný člověk, který si dozajista zaslouží jen opovržení a ne to, aby výplody jeho chorého rozumu urážely poctivé a čestné lidi. Něco mi říká, že se na těchto stránkách s tímto pomlouvačem se stigmatem ukřivděnosti budeme setkávat pravidelně.